szybkiczat.pl

Blog opowiadający o biznesie, social mediach i ciekawostkach.

Ciekawostki

Jakich wzmocnień będzie potrzebować drużyna z Poznania?

Jakich wzmocnień będzie potrzebować drużyna z Poznania?

Choć liga dopiero co się skończyła, kluby już teraz myślą nad potencjalnymi wzmocnieniami. Tyczy się to również poznańskiej drużyny, która miała wspaniałą przygodę w europejskich pucharach. Odbyło się to jednak nieco kosztem ligi, dlatego w zespole przydałoby się kilku wartościowych piłkarzy.

Obrona to podstawa

Poznaniacy od dawna zastanawiają się nad tym, kto powinien stać na bramce. Tutaj już teraz powzięto pierwsze kroku. Zespół wzmocni młody bramkarz, który ma za sobą bardzo udany sezon w zespole z Mielca. Zdaniem wielu kibiców był to w tym roku najlepszy „ostatni obrońca” ligi. Dlatego można przypuszczać, że o tę pozycję poznaniacy martwić się nie muszą.

Na pewno do przebudowy dojdzie w linii obrony. Podstawowy lewy obrońca już teraz pożegnał się z klubem. Na ten moment nie znaleziono jeszcze nikogo w jego miejsce, choć w mediach mówi się o kilku potencjalnych kandydaturach. Cieszy natomiast to, że na zasadzie definitywnego transferu udało się pozyskać szwedzkiego obrońcę, który do tej pory był jedynie wypożyczony. 

Prawa obrona najprawdopodobniej się nie zmieni. Można więc wyjść z założenia, że linia defensywy nie będzie mieć gruntownej przebudowy, a jedynie wymieni się w niej kilka trybików. 

Jeśli chciałbyś również obstawiać zmagania sportowców, sprawdź bukmacher promocje od Betfan.

Zmiany w pomocy

Cóż, nie da się ukryć, że w przyszłym sezonie skrzydła poznańskiego zespołu mogą wyglądać zupełnie inaczej. Przede wszystkim klub ogłosił już sprzedaż swojego wychowanka, który przez ostatni rok spisywał się wyśmienicie. Jego zastąpienie będzie sporym wyzwaniem, ale przecież nie ma rzeczy niemożliwych. 

W każdym razie możliwe, że do klubu będzie musiało przyjść dwóch skrzydłowych. W zasadzie poniekąd jeden już się pojawił. Kolejny wychowanek wzmocnił pierwszą drużynę, choć do tej pory grał w drugim zespole. Jak widać w Poznaniu w dalszym ciągu chcą regularnie ogrywać najmłodszych, aby później sprzedawać ich z dużym zyskiem. Do tej pory ta strategia sprawdzała się bardzo dobrze. Oczywiście trzeba pamiętać o tym, że takie inwestycje wymagają czasu. Niektórzy kibice uważają nawet, że jest to tymczasowe osłabianie zespołu, ponieważ w ich miejscu mogliby być bardziej doświadczeni gracze. Jednak do takich decyzji klubu każdy w Poznaniu już mógł się przyzwyczaić. 

Co z atakiem?

Jeśli chodzi o pozycję napastnika, to tutaj możemy mówić o dużej stabilizacji. W tej chwili poznańska drużyna ma trzech piłkarzy odpowiedzialnych za zdobywanie bramek. W dodatku każdy z nich ma jeszcze długi kontrakt z klubem (dość powiedzieć, że dwójka z nich niedawno złożyła podpisy pod nowymi umowami). Trzeba przyznać, że to może wyjść drużynie na dobre.

Jak widać, w Poznaniu w końcu nikt nie mówi o rewolucji. Najważniejsi piłkarze przedłużyli umowy, dlatego szkielet drużyny jest nadal ten sam. Trzeba natomiast dokonać odpowiednich wzmocnień, aby zespół w przyszłym roku był jeszcze silniejszy. Ten sezon pokazał, że poznaniaków stać naprawdę na wiele. 

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018.

Materiał zewnętrzny

Udostępnij