szybkiczat.pl

Blog opowiadający o biznesie, social mediach i ciekawostkach.

Ciekawostki

Jaki sport trenować, aby szybko schudnąć?

Jaki sport trenować, aby szybko schudnąć?

Lato, a zatem i sezon urlopowy, zbliża się wielkimi krokami, a Ty wciąż zastanawiasz się jak szybko schudnąć przed pierwszymi upałami? Odpowiedzią na to pytanie jest nie tylko sama dieta, ale i sport. Tylko połączenie zrównoważonego odżywania się z zastrzykiem aktywności fizycznej da Ci naprawdę zadowalający efekt. Jaki sport uprawiać, aby wszystko poszło sprawnie i szybko? Oto nasze najlepsze propozycje dla każdego kto poważnie myśli o zgubieniu kilku kilogramów!

Rusz na rower, czyli o przejażdżkach na dwukołowcu

Słoneczna pogoda sprzyja uprawianiu sportu na świeżym powietrzu, dlatego też, jeżeli chcesz zadbać o swoje ciało przed latem, koniecznie pomyśl o odświeżeniu swojego roweru. Jazda na rowerze oznacza nie tylko przyjemny wiatr we włosach i zwiedzanie ciekawych miejsc poza miastem, ale również dużą ilość spalonych kalorii. Chcesz szybko schudnąć przed wakacjami? Koniecznie zaprzyjaźnij się z rowerem, ale nie używaj elektrycznego napędu! Spróbuj o własnych siłach zacząć dojeżdżać do pracy na dwukołowcu i postaraj się przynajmniej dwa czy trzy razy na tydzień wyjeżdżać poza miasto.

Bieganie po mieście i nie tylko: kilogramy szybko polecą!

Wiosna to okres, w którym coraz częściej organizowane są różne biegi charytatywne. Jeżeli jesteś zupełnie początkujący/-a, spróbuj przygotować się do takiego wydarzenia kilka tygodni wcześniej. Rozpocznij od szybkiego marszu czy truchtu i z każdym treningiem zwiększaj tempo. Bieganie to naprawdę bardzo dobry sposób na zgubienie kilku kilogramów. Kiedy jest ładna pogodna możesz wyruszyć na trening do pobliskiego parku, ale uważaj, bo deszcz nie zwalnia Cię z tego, aby się ruszać. Jeżeli obawiasz się przeziębienia, rusz na bieżnię na siłowni. Aplikacje na telefon, które liczą kroki mogą Cię zmotywować.

Jeśli chciałbyś również obstawiać zmagania sportowców, sprawdź bukmacher promocje od Betfan.

A może rolki? Chudnij przyjemnie i pomysłowo

Kolejnym ciekawym sportem, który warto uprawiać w przypadku walki z nadprogramowymi kilogramami jest jazda na rolkach. Wydawało by się, że to zabawa dla dzieci, ale… nie – naprawdę jazda na rolkach może przynieść wiele korzyści dla wszystkich tych, którym zależy na szybkim spalaniu kalorii. Jest to sport, który wymaga systematyczności – postaw na początku na dwa treningi w tygodniu po minimum 0,5 godziny. Z czasem możesz zwiększyć intensywność i wyjeżdżać trzy razy na tydzień na 40 minut. Jazda na rolach doskonale wysmukla całe ciało, więc dzięki nim nie tylko schudniesz, ale i osiągniesz wymarzoną sylwetkę.

Czas na basen – poznaj korzyści, które daje pływanie

Chcesz zrzucić parę kilogramów? W takim razie nie czekaj na urlop czy wakacje, ale już teraz odkurz swój strój kąpielowy i wyrusz na basen. Pływanie sprzyja chudnięciu i – podobnie jak rolki – sprzyja kształtowaniu się mięśni oraz wysmukleniu sylwetki. Już samo pływanie żabką przez 0,5 godziny sprawi, że spalisz 250 kalorii. Chcesz stracić wagę? Wykup karnet na basenie na minimum dwa wejścia w tygodniu, a zobaczysz efekty już po miesiącu. Pływanie usprawnia też metabolizm, co również niezwykle pozytywnie wpływa na efektywność Twojego odchudzania.

W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione i wiąże się z konsekwencjami narażenia się na kary pieniężne i odpowiedzialność karną. Zakłady można obstawiać wyłącznie u operatorów posiadających zezwolenie Ministerstwa Finansów. Hazard uzależnia i nie należy czynić z niego sposobu na życie.

Betfan to legalny polski bukmacher internetowy. Zakłady wzajemne urządzane przez spółkę BetFan sp. z o.o. przez sieć Internet przyjmowane są na stronie internetowej Spółki pod adresem www.betfan.pl na podstawie zezwolenia Ministerstwa Finansów z DNIA 29 PAŹDZIERNIKA 2018 R. NR PS4.6831.3.2018.

Materiał zewnętrzny

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Udostępnij